Roxy Ye, oud-deelnemer en wiskundestudent, heeft in 2026 in het kader van het keuzevak Oriëntatie op Onderwijs van de bacheloropleiding Wiskunde aan de Universiteit Leiden een bundel gemaakt die gebaseerd is op het boek Successtrategieën, maar met opgaven uit olympiades vanaf 2014 tot en met 2025.

Joseph Thomas heeft een uitgebreid werkstuk geschreven over de Wiskunde Olympiade. Je leest er alles over de wedstrijd, maar ook over hoe je opgaven kunt aanpakken en hoe je je goed kunt voorbereiden. Het werkstuk staat vol voorbeeldopgaven om mee te oefenen!

Jesse He, leerling van Marianne Lambriex uit 6-vwo van het Openbaar Stedelijk College Eindhoven, heeft meerdere keren meegedaan aan de Wiskunde Olympiade. In het kader van zijn vrije opdracht voor wiskunde D schreef hij een hulpboek voor toekomstige olympiadedeelnemers. Daarin bespreekt hij niet alleen alle opgaven van de eerste en de tweede ronde van 2011 op een heel toegankelijke manier, hij geeft ook nog eens nuttige tips als ervaringsdeskundige. Doe er je voordeel mee!